O spoločnosti

   

Naša spoločnosť DAVSON s.r.o. je predajcom a distribútorom jedinečných antikoróznych, elektroizolačnýh a mazacích sprejov značky Nanoprotech, ktoré využívajú modernú nanotechnológiu. Spreje Nanoprotech boli vyvíjané od roku 2007 a až po troch rokoch testovania boli predstavené verejnosti. 
 

O nanotechnologii se dnes veľa rozpráva. Niektorí sú z toho fascinovaní a iní sú zase skeptickí.
Naša spoločnosť vidí v nanotechnologií velký potenciál. Po objavení výrobkov značky Nanoprotech sme sa aktívne začali podielať na distribúcií a predaji sprejov Nanoprotech na území Slovenskej republiky.

Dôverujeme, ale preverujeme...

Najprv sme vykonali niekoľko vlastných testov a pokusov. Potom boli natočené videá o praktickom využití Nanoprotech sprejov.

Taktiež boli otestované spreje Nanoprotech nezávislými účastníkmi.

Až po bližšom zoznámení so sprejmi Nanoprotech sme sa skutočne nestačili diviť, akými výhodami a potenciálom disponujú tieto výrobky.

Vďaka našim sprejom uľahčujeme život a šetríme náklady našim zákazníkom ako z firiem a priemyselných podnikov, tak aj súkromným osobám.

Na Slovensku momentálne spolupracujeme:

Nanoprotech vo svete:

 

Najväčší svetoví zákazníci Nanoprotech:

História projektu NANOPROTECH

2007 - Založenie spoločnosti Innovation Technologies Ltd. a začiatok sprejov NANORPOTECH.
 
2009 - Registrácia NANOPROTECH ochrannej známky a začiatok uplatňovania antikoróznych sprejov pod touto značkou v spracovateľskom priemysle. Výstavba distribučnej siete v Rusku. Začiatok aktívnej účasti na inovatívnych výstavách a fórumoch v Rusku ale aj v zahraničí.

2010 - Začiatok úzkej spolupráce s ruskými dráhami (Russian Railways Company) prostredníctvom realizácie spoločných projektov testovania a praktického schvaľovania NANOPROTECH výrobkov. Testy boli úspešne zvládnuté aj u ďaľších spoločností ako je UAZ, Dalsvyaz, Komsomolsk-na-Amur asociácia Aircraft Production, Baltské Strait Kingstown, Electrostal, Gorelectrotrans, Saint Petersburg Metropoliten a ďalšie. 
NANOPROTECH Obdržal certifikát od Russian Maritime Register of Shipping.
NANOPROTECH ochranná známka bola distribuovaná v 50 regiónoch Ruska, Bieloruska, Kazachstanu a EÚ.
 
2013 -  NANOPROTECH sa stala oficiálnym partnerom takých cyklistických jázd sú Velodrive Cup, White Nights a ďalšie. Start of sales in the national retail networks. Začiatok predaja v národných maloobchodných sieťoch. Vstup na český a slovenský trh. Rozšíreni do ďalších štátov: Španielsko, Portugalsko, Holandsko, Belgicko a Luxembursko.

2014 - NANOPROTECH spreje sú predávané vo viac ako 50 regiónoch Ruska, pobaltských krajinách, Kazachstan, Bielorusko, Ukrajina, Arménsko, Taliansko, Fínsko, Česká republika, Slovensko, Španielsko, Portugalsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Izrael, Vietnam, Tchaj-wan, Uganda a Južná Afrika.

Oblasti použitia sprejov Nanoprotech

Spreje Nanoprotech zabepečujú účinnú ochranu a prevenciu pred vlhkosťou a koróziou, zabraňujú vrzganiu kovových komponentov, zabraňujú zamŕzaniu zámkov dverí a iných pohyblivých častí, pomáhajú uvolňovať zakoródované skrutky a matice. Doba trvania ochrany je až 365 dní. Možné oblasti použitia:
 
 • Priemysel - chemický, potravinársky, energetický, hutnícky, ťažobný, poľnohospodársky
 • Vonkajšie osvetlenia, semafóry, svetelné reklamy, osvetlenia domácností a firiem
 • Motorky, štvorkolky, bicykle, vodné skútre, snežné skútre, jachty, lode
 • Bezpečnostné systémy, kamerové systémy, alarmy
 • Automobily osobné a nákladné, autobusy
 • Železničná doprava, letecká doprava
 • Telekomunikačné siete a systémy

Spreje Nanoprotech:

 • ochránia všetky elektrické a elektronické zardiadenia a ich časti pred vlhkosťou a skratom
 • zlepšujú existujúcu vodivosť súčiastok
 • zvyšujú životnosť elektrických spotrebičov a zariadení
 • zabraňujú oxidácií kontaktov a korózií súčiastok